| Promocja

Sekrety wytworni muzycznych od teraz dostępne dla Ciebie!

Oferujemy Ci te same narzędzia, z których korzysta każda wytwórnia muzyczna. 

Wszystkie usługi poprzedzone są bezpłatną konsultacją, w trakcie której omówimy Twoją obecną sytuację i dopasujemy narzędzia niezbędne do osiągnięcia założonego celu.

W naszej ofercie znajdziesz nie tylko narzędzia promocyjne ale także usługi pozwalające na monetyzację Twojej artystycznej marki.

Zaczynajmy! Wiemy, że nasza oferta jest bardzo rozbudowana, dlatego śmiało pytaj o interesujące Cię kwestie.

_________________________

YouTube i Social Media

Kluczowe narzędzie dla reklamy Twojej muzyki.

Dla kogo?

Dla wszystkich! Kampanie w serwisach takich YouTube, Facebook czy Instagram to podstawa wszelkich działań promocyjnych w branży medialnej.

Dzięki nim, masz szansę pokazać efekty swojej pracy praktycznie nieograniczonej ilości osób.

Co otrzymasz?

Realne wyświetlenia, komentarze oraz łapki – od prawdziwych osób, które obejrzały Twoje treści.

Otrzymasz odwiedziny Twoich profili w serwisach Facebook oraz Instagram. Rozpoczniemy budowę społeczności skupionej wokół Twojej artystycznej marki.

Ile to będzie kosztować?

To zależy, do jak wielu osób chcesz dotrzeć. Orientacyjne kwoty podane są w tabelce poniżej.

Pamiętaj, że duża część kwoty to opłata dla serwisów YouTube, Facebook czy Instagram. Jeżeli oczekujesz szybkich oraz dużych rezultatów, musisz liczyć się ze sporymi wydatkami!

Ciekawostka!

Jeżeli Twoje treści okażą się angażujące dla odbiorców, zaczną oni sami je udostępniać i przekazywać dalej. Kampania zwykle ma na celu jedyne rozkręcić popularność postów czy piosenki.  

Ile kosztują kampanie w social mediach? 

Podany zasięg to wartości orientacyjne – poza budżetem, zależy on od wielu innych czynników takich jak: jakość samych treści, branding oraz grupa docelowa. Przed zawarciem umowy klient otrzymuje prognozę zasięgu przygotowaną indywidualnie pod jego projekt. Powyższa propozycja nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu KC.

Wskazówka:

Bardzo często powodzenie kampanii reklamowej w social mediach zależy od profesjonalizmu Twoich kanałów – koniecznie zadbaj o dobry visual branding i odpowiednią jakość materiałów! 

Opracujemy strategię i wykorzystamy nasze doświadczenie, by dostarczyć Twoje treści odpowiednio dobranym użytkownikom internetu. W wyniku kampanii reklamowej w serwisach YouTube, Instagram czy Facebook, uzyskasz wyświetlenia swojego teledysku i nowe osoby obserwujące Twoje profile.

_________________________

Promocja w sklepach oraz streamingach

Dla kogo?

Jeśli Twoja muzyka jest w sieci, ale niewiele osób ją kupuje lub streamuje – możemy się tym zająć. Stworzymy odpowiednie kampanie, by rozkręcić ruch wokół Twojej twórczości.

Nasze działania są w pełni legalne i bazują na ruchu organicznym – Twój dystrybutor wypłaci wszystkie przysługujące Ci zyski, które powstały w wyniku naszych działań..

Co otrzymasz?

Odsłuchania oraz pobrania Twojej piosenki w serwisach streamingowych czy w sklepach z muzyką a także wzrost osób obserwujących Cię w serwisach streamingowych.

Pamiętaj – jak zawsze, szanse na sukces tej kampanii zależą nie tylko od zainwestowanych środków, ale przede wszystkim od jakości Twojej muzyki.

Ile to będzie kosztować?

To zależy, do jak wielu osób chcesz dotrzeć. Zwykle potrzebne jest minimum kilkaset złotych, by zauważyć wzrost słuchaczy.

Pamiętaj, że duża część kwoty to opłata dla sklepów oraz streamingów. Jeżeli oczekujesz szybkich oraz dużych rezultatów, musisz liczyć się ze sporymi wydatkami.

Ciekawostka!

Obecnie zdecydowaną większość światowego rynku dystrybucji muzyki stanowią serwisy streamingowe jak Spotify, Deezer czy Tidal. 

Rozkręć sprzedaż w sklepach z muzyką oraz zwiększ liczbę słuchaczy w serwisach streamingowych jak Spotify! Stworzymy odpowiednie kampanie, by rozkręcić ruch wokół Twojej twórczości. 

_________________________

Radio, TV & działania PR

Stare, dobre sposoby na promocję Twojej twórczości.

Dla kogo?

Dla profesjonalnych artystów posiadających świetny materiał. Często pierwszy etap kampanii  należy poprzedzić wieloma działaniami w internecie, by szybko wzbudzić zainteresowanie mediów tradycyjnych.

Co otrzymasz?

Odtworzenia piosenki w radio i telewizji a także szereg artykułów czy wywiadów. Rozmaici influencerzy będą promować Twoją muzykę a blogi, portale muzyczne  i branżowe udostępnią informacje o Twojej karierze. 

Ile to będzie kosztować?

Cena jest związana ze skalą prowadzonych działań – zazwyczaj promocja z wykorzystaniem mediów tradycyjnych kosztuje minimum od kilku tysięcy złotych. Koszt działań PR w internecie to minimum kilkaset złotych.

Jeśli posiadasz materiał, który może być interesujący dla osób odpowiedzialnych za rotację w stacjach radiowych i telewizyjnych – z chęcią zaprowadzimy go na playlistę stacji radiowej czy telewizyjnej – na początek choćby i regionalnej. Musimy Cię uprzedzić – nie jest to łatwe zadanie i bez odpowiedniego przygotowania, może okazać się niemożliwe do zrealizowania.  

Wdrażając rozmaite działania o charakterze PR, dołożymy starań, by informacje o Tobie oraz Twojej twórczości zostały opublikowane w rozmaitych serwisach internetowych i blogach poświęconym muzyce. Nawiążemy współpracę z rozmaitymi influencerami, którzy będą udostępniać Twoją muzykę, promując Twoją twórczość. Być może przy odrobinie szczęścia zostaniesz gościem popularnej “śniadaniówki”?  Ważne: Twoja muzyka musi naprawdę być świetna!

_________________________

M E R C H A N D I S I N G

Dla kogo?

Usługa przeznaczona jest przede wszystkim dla artystów posiadających swoje stałe grono odbiorców lub przewidujących, że w niedługim czasie pojawi się zapotrzebowanie na merch związany z ich działalnością.

Co otrzymasz?

Finalny produkt w postaci rozmaitych gadżetów,  zaprojektowanych według Twojej wizji. Możemy dostarczyć szereg najpopularniejszych produktów z Twoim logo, zdjęciem, cytatem… Sky is the limit! Zachowujesz wszelkie prawa do swojego produktu.

Ile to będzie kosztować?

Cena jest związana ze skalą prowadzonych działań – stopniem skomplikowania projektów oraz ilością zamówień. Najprostsze kampanie na koszulki czy czapeczki możesz zrealizować już od kilkuset złotych.

Ciekawostka!Dochód ze sprzedaży gadżetów jest jednym z głównych źródeł finansowania wielu znanych artystów. 

Jak to działa? 

Strategia

Rozmawiamy z Tobą o Twoich potrzebach. Na jaką skalę będziemy działać? Jakie produkty są Ci najbardziej potrzebne? Jaką jakość chcemy zaoferować? Ile mamy pieniędzy? Czy to jednorazowa akcja czy regularny sklep?

Produkcja

Realizujemy projekt poszczególnych gadżetów i ubrań.  Po jego akceptacji lub wdrożeniu zmian, rozpoczynamy produkcję. Na końcu, dostarczamy Ci gotowe do promocji i sprzedaży, zamówione produkty.

Sprzedaż

Jeśli chcesz, zajmiemy się także pomocą przy sprzedaży tak powstałych produktów. Zrealizujemy rozmaite kampanie w social media i opróżnimy magazyny, dostarczając Twoje gadżety i ubrania do odbiorców.

Koszulki, czapeczki i bluzy. Kreatywne kubki, smycze i zeszyty a na nich cytaty z Twoich piosenek. Sen Twojego artystycznego ego! Otwórz wyobraźnię – teraz pomożemy Ci stworzyć wyjątkowe linie Twoich gadżetów oraz ubrań i sprzedać je, dzięki odpowiedniej promocji.

_________________________

Visual Branding

Bądź profesjonalny jak gracze z największych wytwórni.

Dla kogo?

Dla wszystkich! Odpowiednio skrojony visual branding to podstawa by zbudować markę nowego artysty. Wszystkie Twoje kanały powinny być spójne i gotowe do przyjęcia Twoich nowych treści. Wchodząc na Twój profil na Instagramie czy Facebooku, ludzie muszą widzieć, że mają do czynienia z profesjonalnym artystom.

Co otrzymasz?

Szereg rozmaitych elementów tworzących spójną całość – zdjęcia główne na Twoje profile społecznościowe. Zdjęcia “w tle”, grafiki promujące premiery piosenek czy teledyski. Krótkie animacje zbudowane z Twoich materiałów. Wszystko, co jest potrzebne, by Twój profil wyglądał niczym milion dolarów.

Ile to będzie kosztować?

To zależy od ilości elementów, które chcemy stworzyć – najprostsze kreacje pokrywające podstawową część najistotniejszych potrzeb kosztują już kilkaset złotych. Usługa jest także wskazana jako długotrwały plan dostarczania wysokiej jakości treści na Twoje profile – zatem płatność za większe pakiety jest rozłożona w czasie.

Fenomenalne zdjęcia profilowe, szokujące animacje i genialne grafiki dla Twoich postów nie mogą się doczegakć, aż znajdą się na Twoim profilach.

Share This