Czy każdy może skorzystać z usług BeArtist?

Nasz cel to przede wszystkim osoby, które są zdeterminowane do osiągnięcia muzycznego sukcesu, gotowe zapłacić za to ciężką pracą. Jeśli jesteś jedną z tych osób – formularz kontaktowy jest na dole strony 😉

Ile kosztują Wasze usługi?

Każde zlecenie, to zupełnie inne wymagania, dlatego wycena Twojego zapytania jest możliwa dopiero, po zapoznaniu szczegółów. Chcemy, by nasza oferta była dostępna dla każdego wokalisty. Dlatego oferujemy rynkowe stawki, będące w zasięgu każdego artysty a także szereg alternatywnych metod finansowania! 

Czy pracujecie wyłącznie z wokalistami?

Nasza praca to przede wszystkim rozkręcanie karier wokalistów, ale nie ma żadnych przeszkód, by pomóc dowolnemu artyście. Instrumentalista czy producent muzyczny – z chęcią Cię przywitamy i zapoznamy z Twoją sytuacją. 

Czy tworzycie wszystkie gatunki muzyczne?

Chcemy być fair wobec artystów z którymi współpracujemy, dlatego nie podejmujemy się prowadzenia karier w gatunkach muzycznych, których dobrze nie znamy.  Odezwij się do nas.  Porozmawiamy o Twoich pomysłach i szczerze przyznamy, czy poradzimy sobie z Twoim wyzwaniem.

Chciałbym się do Was zgłosić, ale boję się krytyki.

Naszym celem jest pomóc wokalistom odnieść sukces na rynku muzycznym. Każdy z nas jest artystą i każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę, jak niewłaściwie wypowiedziane słowa potrafią ranić. Gwarantujemy, że u nas spotkasz się z wyjątkową dozą profesjonalizmu i szacunku.

Mam szkic utworu. Czy mogę "przerobić" u Was taką piosenkę, sprawić by zabrzmiała profesjonalnie?

Pewnie! To bardzo częsta i pożądana praktyka. Z największą przyjemnością wniesiemy Twoją piosenkę na inny poziom. 

Czy jeśli posiadam już własny materiał, mogę się do Was zgłosić?

Jasne! Zajmujemy się także managementem oraz promocją. Jeśli Twoje utwory są na tyle dobre, by móc z nimi pójść dalej – z największą przyjemnością zaopiekujemy się Tobą i Twoją twórczością, pomijając zupełnie etap produkcji.

Chciałbym nagrać piosenkę w moim zaprzyjaźnionym studio. Czy muszę nagrywać u Was?

Jeśli tylko nagrania z Twojego ulubionego studia spełniają standardy jakości naszych realizatorów, nie ma przeszkód, by nagranie powstało właśnie w nim.

Nie mam doświadczenia. Czy pracujecie tylko z zawodowcami, czy także początkującymi?

Nie ma znaczenia, czy jesteś początkującym czy zawodowcem. Jedyne co się liczy, to Twój głos. Setki osób śpiewają pod prysznicem, ponieważ nie zdają sobie sprawy, jak duży talent kryją. Być może masz szansę na wielką karierę ale jeszcze o tym nie wiesz?

Odezwij się do nas!

7 + 7 =

Możliwość wysyłania wiadomości jest tymczasowo zablokowana.

Możliwość wysyłania wiadomości jest tymczasowo zablokowana.